Komunikat Kanclerza z dnia 12 marca 2020 r. w sprawie pracy administracji w czasie zawieszenia zajęć dydaktycznych w Uniwersytecie Gdańskim

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Komunikat Kanclerza z dnia 12 marca 2020 r.

w sprawie pracy administracji w czasie zawieszenia zajęć dydaktycznych w Uniwersytecie Gdańskim

W związku z zarządzeniem nr 20/R/20 Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 10 marca 2020 roku w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19 oraz zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego – informuję, że:

1. kierownik jednostki organizacyjnej administracji, przy zapewnieniu realizacji zadań jednostki, może zdecydować o  rotacyjnej lub zdalnej pracy podległych pracowników;
  2. ograniczenie działalności dydaktycznej nie jest równoznaczne z zamknięciem Uczelni i należy zapewnić jej bieżące funkcjonowanie.

Jeśli sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 ulegnie zmianie – zostaną Państwu przekazane kolejne wytyczne w tej sprawie.

Jeżeli planujecie Państwo pracę w trybie zdalnym – proszę o bezpośredni kontakt z Dyrektorem Centrum Informatycznego.

Kanclerz

Uniwersytetu Gdańskiego

mgr Marta Mularczyk

Załącznik Rozmiar