Nabory z funduszy norweskich i EOG w Programie „Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu” ogłoszone

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Operator Programu „Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu” finansowanego ze środków Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego III edycji (MF EOG na lata 2014-2021) - Ministerstwo Klimatu wraz z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) ogłosiły nabory w ośmiu konkursach:

1. Rozwój wysokosprawnej kogeneracji przemysłowej i zawodowej.
  2. Poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych.
  3. Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury w miastach.
  4. Prowadzenie przez szkoły działań podnoszących świadomość na temat łagodzenia zmian klimatu i przystosowania się do ich skutków.
  5. Działania związane z ochroną ekosystemów prowadzone przez organizacje pozarządowe (Fundusz Małych Grantów).
  6. Zwiększenie ochrony ekosystemów przed inwazyjnymi gatunkami obcymi.
  7. Wdrażanie planów zarządzania.
  8. Budowa/modernizacja miejskich systemów ciepłowniczych i eliminację indywidualnych źródeł ciepła.

Więcej informacji o konkursach z funduszy norweskich i EOG

2020-03-19
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 19 Marzec, 2020 - 14:15; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: czwartek, 19 Marzec, 2020 - 14:15; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska