Zagłosuj na projekt „Rozbudowa budynku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku na potrzeby kształcenia na kierunku o profilu praktycznym” w plebiscycie REGIOSTARS Awards 2020

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Do konkursu RegioStars Awards 2020, organizowanego przez Komisję Europejską, zgłoszono z całej Europy aż 206 projektów, w tym cztery projekty z woj. pomorskiego, a jeden z Uniwersytetu Gdańskiego. Coroczny konkurs nagradza dobre praktyki w zakresie rozwoju regionalnego i wyróżnia innowacyjne projekty finansowane przez Unię Europejską, które mogą być atrakcyjne i inspirujące dla innych regionów i projektodawców.

Głosowanie odbywa się poprzez stronę https://regiostarsawards.eu/

Wyniki oceny niezależnych ekspertów zostaną ogłoszone 9 lipca. Każdy oddany Państwa głos, liczony będzie do nagrody publicznej REGIOSTARS 2020.

2020-06-17
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 17 Czerwiec, 2020 - 13:07; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: środa, 17 Czerwiec, 2020 - 13:07; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska