Warsztaty “Pisanie artykułów naukowych i prezentacja wyników badań w języku angielskim”

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

“Pisanie artykułów naukowych i prezentacja wyników badań w języku angielskim” – 10 listopada 2018 r.

Warsztaty organizowane są bezpłatnie przez Portal ZATOKA NAUKI.

Poprowadzi je przez Piotr Bucki, który od 17 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Podczas swojej pracy opiera się na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Często sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w kraju i zza granicy (m.in.: Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii). Jest ambasadorem National Geographic Learning w Polsce.

ZAPISZ SIĘ

Szkolenie odbędzie się 10 listopada 2018 r. (sobota) w godzinach 10.00 – 16.00 na terenie Kampusu Oliwa. Warunkiem bezpłatnego uczestnictwa jest status studenta, doktoranta lub pracownika UG.

Liczba miejsc ograniczona do 15 (decyduje kolejność zgłoszeń). Pełne informacje i materiały zostaną przekazane wyłącznie osobom zakwalifikowanym na warsztaty.

Szczegóły na stronie WWW zatokanauki.pl.

2018-10-29
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 29 Październik, 2018 - 12:17; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 29 Październik, 2018 - 12:17; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski