Wprowadzenie systemu EZD

Od dnia 23.03.2020 r. wszystkie czynności kancelaryjne związane z dokumentacją zewnętrzną oraz wewnętrzną odbywać się będą za pośrednictwem EZD – systemu do elektronicznego obiegu dokumentów.

Dodatkowe informacje, instrukcje, jak i filmy instruktażowe m.in. dotyczące logowania do systemu, przekazywania dokumentów do drugiej osoby, elektroniczne kserowanie dokumentów do wielu osób (udostępnianie) czy też podpisywanie dokumentów znajdą Państwo na Portalu Pracownika w zakładce EZD.

Należy pamiętać!

Aby pracować zdalnie „z domu” w systemie EZD należy mieć zestawione połączenie z siecią UG poprzez VPN.

Jak połączyć się poprzez VPN

Zarządzenie Rektora Uniwersytetu Gdańskiego  29/R/20 z dnia 23 marca 2020

Link do zakładki EZD w PP

Pytania prosimy przesyłać na adres help@ug.edu.pl.

W razie potrzeby, gdyby pojawiły się bardziej złożone problemy możecie Państwo kontaktować się z nami bezpośrednio przez adres ezd@ug.edu.pl, który jest obsługiwany przez pracowników wspomagających system.

Oferujemy również konsultacje w formie czatu, który możecie Państwo uruchomić z poziomu usługi MS Teams (dostępnej w pakiecie Office 365), proszę wyszukać pracownika i otworzyć z nim konwersację. W ten sposób będziemy dla Państwa dostępni w godzinach 9:00 – 14:00, od poniedziałku do piątku. 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 25. Marzec 2020 - 09:28; osoba wprowadzająca: Piotr Gwizdała Ostatnia zmiana: środa, 25. Marzec 2020 - 09:32; osoba wprowadzająca: Piotr Gwizdała