11 kroków do Erasmusa

Julia Kowalewska-Gawełda, kierunek Skandynawistyka, Wydział Filologiczny UG
Universitetet i Bergen w Norwegii
Studia - semestr zimowy 2017/2018

"Płyń pod prąd" to tytuł bezpłatnego magazynu studenckiego, który "uwzględniając potrzeby studentów, inspiruje i informuje, jak odnaleźć własną wartość, nadzieję, sens i cel w codzienności" [Magazyn "Płyń pod prąd", nr 58 maj-czerwiec 2018, Wydawca Fundacja Mt28, Gdańsk, s. 19]. Magazyn jest bezpłatny, wydawany co kwartał, również w wersji elektronicznej (www.podprad.pl). 

Logo magazynu
 
W numerze 58 kwartalnika, na stronach 18-19, ukazał się artykuł "11 kroków do Erasmusa" autorstwa studentki Uniwersytetu Gdańskiego - Julii Kowalewskiej-Gawełdy - studiującej na Wydziale Filologicznym i wyjeżdżającej na Erasmusa w semestrze zimowym 2017/2018. Jako już doświadczona "erasmuska" przedstawia czytelnikom jedenaście rad, jak przygotować się na wyjazd w ramach programu Erasmus+. Jak sama pisze, zarówno w przygotowaniu się do wyjazdu, jak i w składaniu artykułu nieocenioną podporą była koordynatorka kierunku Skandynawistyki, dr Helena Garczyńska, jak również koledzy i koleżanki z wyższych lat. 

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 7 Czerwiec, 2018 - 13:01; osoba wprowadzająca: Anna Zaborowska Ostatnia zmiana: piątek, 8 Czerwiec, 2018 - 13:30; osoba wprowadzająca: Anna Zaborowska