Wyniki II edycji Akademickiego Budżetu Obywatelskiego UG

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Szanowni Państwo,

w związku z zakończeniem drugiej edycji Akademickiego Budżetu Obywatelskiego Uniwersytetu Gdańskiego prezentujemy poniżej zestawienie wyników głosowania na projekty studenckie oraz pracownicze  ABO UG 2023 wraz z informacją o wybranych do realizacji projektach w obu kategoriach.

Wszystkim autorom projektów a także osobom, które zdecydowały się wciąć udział w tegorocznym głosowaniu oraz wypełnić ankietę ewaluacyjną, serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się z artykułem podsumowującym tegoroczny konkurs oraz relacją z oficjalnego ogłoszenia jego wyników.

Link do artykułu: https://ug.edu.pl/news/pl/6024/parki-stojaki-na-rowery-oraz-strefa-workingowa-wyniki-ii-edycji-abo-ug

2023-11-15
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 15 Listopad, 2023 - 17:18; osoba wprowadzająca: Marcel Jakubowski Ostatnia zmiana: czwartek, 16 Listopad, 2023 - 09:23; osoba wprowadzająca: Marcel Jakubowski