Laureaci nagrody naukowej Rektora Uniwersytetu Gdańskiego im. profesora Karola Taylora

Nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe imienia prof. Karola Taylora dla najlepszych nauczycieli akademickich Uniwersytetu Gdańskiego, za rok 2022 zostały wręczone.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Nagroda naukowa Rektora Uniwersytetu Gdańskiego im. profesora Karola Taylora dla nauczycieli akademickich przyznawana jest za wyróżniające się osiągnięcia naukowe oraz badawczo-rozwojowe w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych, nauk humanistycznych oraz nauk społecznych.

Nagrodę przyznano:

1. dr hab. Radosław Kossakowski, prof. UG – Wydział Nauk Społecznych
  2. prof. dr hab. Włodzimierz Meissner – Wydział Biologii
  3. prof. dr hab. Janusz Rak – Wydział Chemii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 20. Marzec 2023 - 12:52; osoba wprowadzająca: Dagmara Wójcik-Fudalewska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Marzec 2023 - 13:16; osoba wprowadzająca: Dagmara Wójcik-Fudalewska