oferta pracy: inspektor nadzoru inwestorskiego branży elektrycznej

Miejsce pracy:

Uniwersytet Gdański

Dział Inwestycji i Remontów

Stanowisko:

Inspektor nadzoru inwestorskiego branży elektrycznej

Wymiar etatu:

wymiar 100% etatu

Wymagania:

  1. Niezbędne:
  • Wykształcenie wyższe techniczne w branży elektrycznej ( inżynier lub magister inżynier),
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi   w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych     i elektroenergetycznych,
  • Przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz uregulowane wynikające  z niej zobowiązania,
  • Doświadczenie w pełnieniu samodzielnej funkcji technicznej na stanowisku kierownika robót min. 5 lat w obiektach kubaturowych,
  • Umiejętność sporządzania i sprawdzania kosztorysów w programie NORMA EXPERT,
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Biegło obsługa pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Umiejętność prawidłowego redagowania pism,
  • Znajomość norm i przepisów technicznych wynikających z zakresu obowiązków,
  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • Stan zdrowia pozwalający na podjęcie i wykonywanie zatrudnienia na stanowisku inspektora nadzoru inwestorskiego, w tym praca na wysokości pow. 3m,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Posiadanie cech osobowych takich jak: operatywność, zdyscyplinowanie, sumienność, systematyczność, odpowiedzialność, rzetelność,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i organizowania oraz koordynacji robót,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Czynne prawo jazdy kat B,

  1.  Dodatkowo mile widziane:
  • Uprawnienia budowlane do projektowania sieci i urządzeń elektrycznych      i elektroenergetycznych,
  • Świadectwa kwalifikacyjne do prowadzenia dozoru w branży związanej z wykształceniem,
  • Uprawnienia budowlane do pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego branży telekomunikacyjnej,
  • Umiejętność pracy w programie Cad.

Przewidywany zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w branży elektrycznej,
  • Reprezentowanie Uniwersytetu Gdańskiego jako Zamawiającego na placach  budów prowadzonych inwestycji  przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizowania zgodnie z przepisami, obowiązującymi Polskimi Normami, Prawem Budowlanym, dokumentacją budowlano - wykonawczą oraz zasadami wiedzy technicznej,
  • Przygotowywanie i weryfikacja opisów przedmiotów zamówienia do zamówień   / postępowań przygotowywanych przez DZP,
  • Przygotowywanie oraz aktualizacja kosztorysów do zamówienia / postępowań      do zamówień przygotowywanych przez DZP,
  • Udział w analizowaniu i zatwierdzaniu harmonogramów przedstawianych przez Wykonawców,
  • Weryfikacja harmonogramów rzeczowo-finansowych, udział w analizowaniu    i zatwierdzaniu harmonogramów przedstawianych przez Wykonawców, kontrolowanie rozliczeń budów,
  • Sprawdzanie dokumentacji projektowej, powykonawczej oraz wszystkich dokumentów dostarczonych przez  wykonawcę robót pod względem kompletności i treści merytorycznej,
  • Udział we wprowadzeniu wykonawcy na budowę oraz udział w  odbiorach,
  • Dokonywanie wpisów w dzienniku, kontrola dziennika budowy,
  • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót, a w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów wadliwych, nie dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie,
  • Sprawdzanie i odbiór robót ulegających zakryciu lub robót zanikających, uczestniczenie w czynnościach odbioru końcowego oraz ostatecznego przedmiotu umowy     i czynnościach przekazania go do użytkowania,
  • Uczestniczenie w naradach koordynacyjnych w trakcie realizacji robót,
  • Kontrola poprawności wykonania robót pod kątem zgodności z przekazaną dokumentacją projektową i umową zawartą na ich wykonanie, udział kontrolach  i odbiorach prowadzonych przez zewnętrzne organy kontrolne,
  • Opiniowanie proponowanych rozwiązań zamiennych podczas realizacji prac,
  • Akceptacje branżowych kart materiałowych oraz prowadzenie ich ewidencji      dla poszczególnych zadań,
  • Zgłaszanie wszelkich trudności i problemów wynikłych w trakcie realizacji nadzorowanych prac, w tym w szczególności wszystkich przerw i opóźnień  w wykonywaniu prac,
  • Informowanie o ewentualnych opóźnieniach oraz zagrożeniach w trakcie realizacji poszczególnych inwestycji,
  • Sporządzanie protokołów konieczności wykonania robót dodatkowych      wraz z prowadzeniem ich ewidencji,
  • Ocena usterek gwarancyjnych pod względem czy są w zakresie Wykonawcy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat) na czas określony z możliwością przedłużenia,
  • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • Zatrudnienie w największej uczelni na Pomorzu,
  • Dodatki do wynagrodzenia m.in. dodatek stażowy, funkcyjny, dodatkowe wynagrodzenie roczne, premie,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Dziale,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz do pakietu opieki medycznej,
  • Pakiet benefitów – Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych („wczasy pod gruszą”, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe, karty Multisport).

Wymagane dokumenty:

  • Curriculum vitae (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i zdobyte kwalifikacje.
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych (wzór dostępny w załączniku)

Aplikacje należy składać w terminie do dnia: 30/09/2024

Jednostka organizacyjna: Dzieł Inwestycji i Remontów

 Adres: Gdańsk. ul Wita Stwosza 63

 Adres e-mai/:

kanclerz@ug.edu.pl oraz dorota.piekarska-sak@ug.edu.pl

Informujemy, że w Uniwersytecie Gdańskim obowiązuje wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych, stanowiąca załącznik nr 1 do Zarządzenia 85/R/24 z dnia 17 września 2024 roku.

Załącznik Rozmiar
klauzule zgód 14.62 KB
klauzula informacyjna 23.2 KB
Data publikacji
2024-07-30

Data publikacji: wtorek, 30 Lipiec, 2024 - 13:28; osoba wprowadzająca: Anna Paprocka Ostatnia zmiana: czwartek, 26 Wrzesień, 2024 - 06:53; osoba wprowadzająca: Katarzyna Narloch