oferta pracy: księgowy/a- Dział Rachunkowości Finansowej 100% etatu

MIEJSCE PRACY:

Dział Rachunkowości Finansowej: Sekcja Rozrachunków

STANOWISKO:

Księgowy/a

WYMIAR ETATU:

100 %

WYMAGANIA:

  • preferowane wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości
  • znajomość przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę
  • mile widziane doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości

PRZEWIDYWANY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dekretacja i ewidencja dowodów księgowych
  • bieżąca analiza i uzgadnianie zapisów księgowych
  • sporządzanie zestawień/rozliczeń oraz przygotowywanie informacji niezbędnych do sporządzania sprawozdań/deklaracji związanych z pracą Działu Rachunkowości Finansowej oraz działalnością uczelni

WYMAGANE  DOKUMENTY:

  • Curriculum  vitae  (z  uwzględnieniem  przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),
  • Kserokopie/skan dokumentów potwierdzających wykształcenie i zdobyte kwalifikacje,

APLIKACJE NALEŻY SKŁADAĆ:

w terminie do dnia:

03-10-2024

Jednostka organizacyjna:

Dział Rachunkowości Finansowej

Adres:

ul. Jana Bażyńskiego 8, 80-309 Gdańsk
pokój 326

Adres e-mail: ksiegowosc@ug.edu.pl

Informujemy, że w Uniwersytecie Gdańskim obowiązuje wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych, stanowiąca załącznik nr 1 do Zarządzenia 85/R/24 z dnia 17 września 2024 roku.

Załącznik Rozmiar
klauzula informacyjna 129.17 KB
klauzule zgód 144.71 KB
Data publikacji
2024-09-25
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 25 Wrzesień, 2024 - 07:53; osoba wprowadzająca: Katarzyna Narloch Ostatnia zmiana: czwartek, 26 Wrzesień, 2024 - 06:52; osoba wprowadzająca: Katarzyna Narloch