oferta pracy: Biuro Rekrutacji- pracownik administracyjny - 100% etatu

MIEJSCE PRACY: BIURO REKRUTACJI

STANOWISKO: pracownik administracyjny (referent/specjalista)

WYMIAR ETATU: pełny etat

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: 04.11.2024 r.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe;
  • biegła obsługa komputera;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • zdolności analityczne, umiejętność sporządzania pism urzędowych;
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych oraz komunikacyjnych;
  • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe oraz praca po godzinach w okresie letnim);
  • mile widziana znajomość specyfiki organizacji i funkcjonowania studiów wyższych.

PRZEWIDYWANY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowanie przepisów rekrutacyjnych dla kandydatów na studia/do szkoły doktorskiej;
  • udzielanie informacji na temat naboru na studia (w tym informacji w języku angielskim);
  • weryfikacja dokumentów rekrutacyjnych (w tym wystawionych poza granicami Polski);
  • obsługa systemu Internetowej Rekrutacji Kandydatów;
  • udzielanie pomocy oraz nadzorowanie prac komisji rekrutacyjnych;
  • obsługa strony internetowej;
  • sporządzanie sprawozdań i raportów ;
  • prowadzenie korespondencji Biura w systemie EZD;
  • udział w targach edukacyjnych organizowanych na terenie Polski oraz za granicą.

  • Curriculum  vitae  (z  uwzględnieniem  przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i zdobyte kwalifikacje.

APLIKACJE NALEŻY SKŁADAĆ:

w terminie do dnia:  31.10.2024 r.

Jednostka organizacyjna:  Biuro Rekrutacji

Adres:  ul. Bażyńskiego 8, 80-309 Gdańsk (Rektorat, II piętro, pok. 229)

Adres e-mail: beata.krolczyk@ug.edu.pl

Osoby wybrane na podstawie analizy dostarczonych dokumentów zostaną zaproszone
na rozmowę kwalifikacyjną.

Informujemy, że w Uniwersytecie Gdańskim obowiązuje wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych, stanowiąca załącznik nr 1 do Zarządzenia 85/R/24 z dnia 17 września 2024 roku.

Załącznik Rozmiar
klauzula informacyjna 129.17 KB
klauzule zgód 144.71 KB
Data publikacji
2024-10-14

Data publikacji: poniedziałek, 14 Październik, 2024 - 11:09; osoba wprowadzająca: Katarzyna Narloch Ostatnia zmiana: poniedziałek, 14 Październik, 2024 - 11:10; osoba wprowadzająca: Katarzyna Narloch