Ogłoszenie o wolnym miejscu pracy- stanowisko : samodzielny referent /na zastępstwo/ Dział Finansowo-Księgowy Projektów

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Miejsce pracy Dział Finansowo-Księgowy Projektów
Stanowisko Samodzielny referent (na zastępstwo)
Wymiar etatu 100%

WYMAGANIA:
 wykształcenie min. średnie ekonomiczne (preferowane wyższe),
 znajomość zagadnień związanych z finansowaniem i rozliczaniem z projektów krajowych,
 mile widziane doświadczenie w obsłudze administracyjnej lub finansowej projektów, w tym rozliczania wynagrodzeń w ramach projektów,
 dobra znajomość obsługi komputera,
 dobra znajomość języka angielskiego,
 umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę
 chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

PRZEWIDYWANY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- weryfikowanie, opracowywanie, opłacanie i rozliczenie dokumentów finansowo-księgowych w ramach projektów krajowych, w tym zagadnień związanych z wynagrodzeniami w ramach projektów,
- kontrola formalna i rachunkowa dokumentów poniesienia kosztów,
- obsługa kont bankowych otwieranych dla realizacji projektów,
- współpraca z kierownikami projektów w zakresie obsługi, finansowania, ewidencji
i rozliczania projektów pod kątem finansowo-księgowym,
- monitorowanie przebiegu finansowania projektów,
- współpraca z instytucjami Wdrażającymi, Zarządzającymi, Pośredniczącymi, Kontrolującymi itp. w zakresie spraw dotyczących projektów.
- Curriculum  vitae  (z  uwzględnieniem  przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),
- Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i zdobyte kwalifikacje,
Aplikacje proszę składać w Rektoracie UG  III piętro pokój 311, 80-309 Gdańsk ul. Bażyńskiego 8
w terminie do dnia 06 listopada  2017 r.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania z wybranymi kandydatami oraz prawo unieważnienia w każdym czasie, naboru na stanowisko bez podania przyczyny.
W dokumentach prosimy o dodanie klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji, w tym również tych prowadzonych w przyszłości, zgodnie, z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.

Data publikacji
2017-10-26

Data publikacji: czwartek, 26 Październik, 2017 - 13:00; osoba wprowadzająca: Grażyna Kuziak Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:15; osoba wprowadzająca: Grażyna Kuziak