Budynek przy ul. Kładki 24

Budynek zlokalizowany w samym centrum Gdańska, niedaleko starówki, w którym możemy udostępnić dwie w pełni wyposażone aule i jedno mniejsze pomieszczenie dydaktyczne.

widok budynku z zewnątrz w stronę wejścia głównego
widok budynku od strony parkingu wewnętrznego

Tekst uzupełniający

Dogodna lokalizacja w samym centrum Gdańska, blisko Starego Miasta, okoliczna baza hotelowa, mnogość pobliskich restauracji i atrakcji turystycznych mogą  znacząco ułatwić i uatrakcyjnić zorganizowanie spotkania lub szkolenia.

Aule

widok auli od strony podestu

Aula 22

Zlokalizowana na parterze budynku elegancka aula z krzesłami o układzie kaskadowym, przeznaczona dla maksymalnej liczby 195 słuchaczy. Na niewielkim podeście znajduje się obszerny stół prezydialny. Wyposażenie multimedialne to komputer stacjonarny, system nagłośnieniowy, rzutnik, ekran projekcyjny, a dodatkowo panel sterujący oświetleniem i roletami w oknach wbudowany w biurko prowadzącego. Pomieszczenie klimatyzowane, o dobrej akustyce oraz z balkonem bocznym, na który dostać się można z poziomu I piętra. Przy wejściu do auli znajduje się szatnia.

• groupMax. liczba miejsc: 195
  • fullscreenPowierzchnia: 222 m2
  • computer Komputer
  • mic_external_on Nagłośnienie
  • ac_unit Klimatyzacja

widok auli od strony wejścia głównego w stronę biurka prowadzącego

Aula im. prof. Karola Taylora

Niewielka aula płaska, odpowiednia dla maksymalnej liczby 88 osób, standardowo wyposażona w rzutnik multimedialny oraz ekran. Zlokalizowana na I piętrze w budynku wyposażonym w windę. Pomieszczenie jasne, z dużymi oknami, które w każdej chwili można zasłonić sterowanymi elektronicznie roletami.

• groupMax. liczba miejsc: 88
  • fullscreenPowierzchnia: 59.5 m2

Sale dydaktyczne

widok w kierunku biurka prowadzącego sali dydaktycznej

Sala dydaktyczna 23

Sala mieszcząca się na parterze budynku, mogąca pomieścić do 48 osób. Standardowo wyposażona w przestawne ławki i krzesła, co daje możliwość dowolnej aranżacji w zależności od oczekiwań. Dodatkowym atutem mogącym uatrakcyjnić zajęcia lub szkolenie jest bezpośrednie wyjście z pomieszczenia na patio. Wyposażona jest w rzutnik multimedialny oraz ekran projekcyjny.

• groupMax. liczba miejsc: 48

Budynek przy ul. Kładki 24