Stacja Morska im. prof. Krzysztofa Skóry

Stacja Morska im. Prof. Krzysztofa Skóry  jest częścią Uniwersyteckiego Kampusu Hel . Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie fokarium oraz plaży miejskiej od strony Zatoki Puckiej. W samej Stacji mamy do dyspozycji salę dydaktyczną, natomiast na pobliskich wydmach posiadamy w pełni wyposażony obiekt mieszczący Halę Konferencyjną.

budynek z halą wykładową, widok z zewnątrz od strony tarasu
miejsca widokowe niedaleko hali konferencyjnej

Tekst uzupełniający

Aura Helu jako miejscowości turystycznej zachwyca zarówno w czasie sezonu letniego, jak i poza nim. Bliskość plaży oraz świeże nadmorskie powietrze zachęcają do eksplorowania tutejszych uliczek, restauracji i różnorodnych atrakcji, które z pewnością umiloą pobyt gościom Państwa szkoleń i konferencji.

Aule

widok w sali wykładowej w stronę biurka prowadzącego

Hala Konferencyjna

Hala konferencyjna to przestronne, parterowe pomieszczenie, znajdujące się w wolnostojącym obiekcie przy ulicy Portowej 4. Parter oraz bliskość szatni i toalet to tylko niektóre udogodnienia stanowiące o komforcie użytkowania budynku i jego dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Aula może pomieścić do 100 słuchaczy. Pomieszczenie jest przestronne, a wystrojem nawiązuje do działalności Stacji Morskiej.

• groupMax. liczba miejsc: 100
  • fullscreenPowierzchnia: 125 m2
  • computer Komputer
  • mic_external_on Nagłośnienie
  • videocam Rzutnik multimediów
  • roller_shades Rolety, żaluzje automatyczne
  • ac_unit Klimatyzacja

Sale dydaktyczne

sala dydaktyczna stacji widok w stronę biurka prowadzącego

Sala dydaktyczna

Sala dydaktyczna w budynku głównym Stacji Morskiej im. Prof. Krzysztofa Skóry to bardzo klimatyczne pomieszczenie, wyposażone w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia prezentacji lub szkolenia. Do Państwa dyspozycji jest laptop oraz rzutnik multimedialny. Układ stołów w kształt litery U zapewnia 34 wygodne miejsca dla uczestników spotkania.

• groupMax. liczba miejsc: 34
  • computer Komputer