Aula im. Prof. Janusza Sokołowskiego

Biblioteka Główna UG

Aula im. Prof. Janusza Sokołowskiego, pierwszego Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, znajduje się na parterze, tuż przy wejściu do budynku. Możliwość pełnego zaciemnienia widowni pozwala w sposób komfortowy wyświetlić dwie niezależne prezentacje na dwóch ekranach. Scena wyposażona jest w sześcioosobowy stół prezydialny oraz mównicę. Doskonale dobrane nagłośnienie umożliwia wykorzystanie 3 mikrofonów bezprzewodowych oraz 1 profesjonalnego mikrofonu estradowego. Z auli wychodzi się do eleganckiego holu, który można wykorzystać do zorganizowania cateringu lub wystawy.

• groupsMax. liczba miejsc: 197
  • computer Komputer
  • mic_external_on Nagłośnienie
  • videocam Rzutnik multimediów
  • ac_unit Klimatyzacja
Cena wynajmu: 650 zł netto /godz. , 6 500 zł netto powyżej 8 godzin
widok auli od strony podestu
widok auli z góry w stronę podestu

Wynajem powierzchni Uniwersytetu Gdańskiego regulowany jest Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 30 grudnia 2022 roku w sprawie zarządzania i dysponowania nieruchomościami. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia najmu auli jest zapoznanie się z regulaminem wynajmów UG i złożenie u administratora obiektu wypełnionego wniosku o wynajem. Pytania w sprawie przygotowania wniosku o wynajem pomieszczenia prosimy kierować bezpośrednio do administracji budynku Biblioteki Głównej UG – celem ustalenia szczegółów, opcji dodatkowych oraz dostępności. Dane kontaktowe na dole strony.

Biblioteka Główna UG
ul. Wita Stwosza 53, 80-309 Gdańsk