Aula imienia profesora Mariana Cieślaka

Wydział Prawa i Administracji

Pomieszczenie dwukondygnacyjne z wejściami z poziomu parteru oraz pierwszego piętra, z 400 miejscami siedzącymi w układzie kaskadowym. W auli znajduje się wyposażenie multimedialne: komputer, rzutnik, dwa mikrofony stacjonarne i mikrofon mobilny. Na centralnym szerokim podeście znajduje się niemobilny, złożony z elementów stół prezydialny oraz mównica. Na poziomie I piętra bezpośrednio obok auli znajduje się wnęka, którą można wykorzystać jako miejsce na catering.

• groupsMax. liczba miejsc: 400
  • fullscreenPowierzchnia: 531 m2
  • computer Komputer
  • mic_external_on Nagłośnienie
  • videocam Rzutnik multimediów
  • ac_unit Klimatyzacja
Cena wynajmu: 800 zł/godz. lub 8 000 zł powyżej 8 godzin
Widok obszernej Auli im. prof. Cieślaka z podestu
jest to największa aula dostępna na Wydziale Prawa i Administracji
Aula - widok z góry w stronę proscenium
jedną z zalet auli jest obszerny podest z dużym stołem prezydialnym i mównicą

Wynajem powierzchni Uniwersytetu Gdańskiego regulowany jest Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 30 grudnia 2022 roku w sprawie zarządzania i dysponowania nieruchomościami. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia najmu auli jest zapoznanie się z regulaminem wynajmów UG i złożenie u administratora obiektu wypełnionego wniosku o wynajem. Pytania w sprawie przygotowania wniosku o wynajem pomieszczenia prosimy kierować bezpośrednio do administracji budynku – celem ustalenia szczegółów, opcji dodatkowych oraz dostępności. Dane kontaktowe na dole strony.

Wydział Prawa i Administracji
ul. Jana Bażyńskiego 6, 80-309 Gdańsk