Audytorium B im. profesora Czesława Jackowiaka

Wydział Prawa i Administracji

Pomieszczenie dwukondygnacyjne (wejście z parteru oraz z poziomu pierwszego piętra) z 300 miejscami siedzącymi umieszczonymi kaskadowo. W audytorium znajduje się wyposażenie multimedialne: komputer, rzutnik multimedialny oraz system nagłośnienia. Częścią pomieszczenia jest podest i ustawiony na nim niemobilny stół prezydialny, oraz mównica.

• groupsMax. liczba miejsc: 300
  • fullscreenPowierzchnia: 350 m2
  • computer Komputer
  • mic_external_on Nagłośnienie
  • videocam Rzutnik multimediów
  • ac_unit Klimatyzacja
Cena wynajmu: 650 zł netto/godz. lub 6500 zł netto powyżej 8 godzin
widok auli z przodu, od strony drzwi.
widok auli z góry pokazujący podest wraz ze stołem prezydialnym i mównicą

Wynajem powierzchni Uniwersytetu Gdańskiego regulowany jest Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 30 grudnia 2022 roku w sprawie zarządzania i dysponowania nieruchomościami. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia najmu auli jest zapoznanie się z regulaminem wynajmów UG i złożenie u administratora obiektu wypełnionego wniosku o wynajem. Pytania w sprawie przygotowania wniosku o wynajem pomieszczenia prosimy kierować bezpośrednio do administracji budynku – celem ustalenia szczegółów, opcji dodatkowych oraz dostępności. Dane kontaktowe na dole strony.

Wydział Prawa i Administracji
ul. Jana Bażyńskiego 6, 80-309 Gdańsk