Budynek Wydziału Historycznego i Wydziału Filologicznego

Budynek, w którym mieści się część Wydziału Filologicznego i część Wydziału Historycznego, usytuowany jest na Bałtyckim Kampusie Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku-Oliwie. Obiekt czterokondygnacyjny, mieszczący w swoich wnętrzach sale audytoryjne, pracownie komputerowe oraz liczne sale dydaktyczne idealne do prowadzenia kursów i szkoleń. Do pomieszczeń na piętrach bez problemu można dostać się schodami oraz windą, jest również winda dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na parterze budynku mieszczą się przestronne hole, które można wykorzystać w celu przeprowadzenia akcji promocyjnej lub zaprezentowania wystawy.

widok na wejście główne do budynku od strony kampusu UG
widok z daleka na budynek od strony kampusu UG

Tekst uzupełniający

Dogodna lokalizacja obiektu w Gdańsku-Oliwie to dodatkowy atut. Łatwość dojazdu, bliskość kolejki SKM i dostępne miejsca parkingowe to niektóre z udogodnień, które w znaczący sposób mogą ułatwić organizację spotkania lub dużej konferencji, a tereny zielone tuż przy budynku mogą uatrakcyjnić każdą przerwę. Zapraszamy!

Aule

widok auli z góry w kierunku podestu . zdjęcie pokazuje obszerność auli. w tle bardzo duży podest z ustawnym stołem prezydialnym i mównicą

Aula im. prof. Bogusława Krei

Przestronna aula z 300 miejscami siedzącymi ułożonymi kaskadowo. Pomieszczenie z wejściem z parteru, z miejscami dla wózków inwalidzkich.  W auli znajduje się wyposażenie multimedialne: komputer, rzutnik multimedialny, system nagłośnienia. Bardzo duży podest, wyposażony w modułowy, ustawny stół prezydialny oraz mównicę, stwarza szerokie możliwości aranżacji. Dużym atutem pomieszczenia jest doskonała akustyka.  Sterowane elektronicznie kotary pozwalają na zaciemnienie.

• groupMax. liczba miejsc: 300
  • fullscreenPowierzchnia: 320 m2
  • roller_shades Rolety, żaluzje automatyczne

widok auli w kierunku podestu

Audytorium im. prof. dr hab. Andrzeja Bukowskiego

Pomieszczenie kaskadowe ze 140 miejscami siedzącymi, do którego  prowadzą dwa wejścia z poziomu parteru. Na niewielkim podeście niemobilne biurko i mównica, jest też możliwość ustawienia stołu prezydialnego.

• groupMax. liczba miejsc: 140
  • fullscreenPowierzchnia: 120 m2
  • roller_shades Rolety, żaluzje automatyczne

widok w auli w stronę podestu. wyraźnie widać stół prezydialny i mównicę

Audytorium im. prof. dr hab. Wacława Odyńca

Pomieszczenie kaskadowe z dwoma wejściami z poziomu parteru, mieszczące 98 osób. W auli znajduje się niewielki podest z biurkiem i mównicą. Istnieje możliwość ustawienia stołu prezydialnego. Sala wyposażona jest w sprzęt multimedialny: komputer, rzutnik, system nagłośnienia, tablicę multimedialną, ekran i kotary zaciemniające sterowane elektronicznie.

• groupMax. liczba miejsc: 98
  • fullscreenPowierzchnia: 90 m2
  • roller_shades Rolety, żaluzje automatyczne

widok auli od strony podestu

Audytorium 1.47

Pomieszczenie kaskadowe z dwoma wejściami z poziomu parteru, mieszczące do 91 osób. W auli znajduje się niewielki podest z biurkiem i mównicą. Istnieje możliwość ustawienia stołu prezydialnego. Sala wyposażona jest w  sprzęt multimedialny: komputer, rzutnik, system nagłośnienia, ekran i kotary zaciemniające sterowane elektronicznie.

• groupMax. liczba miejsc: 91
  • fullscreenPowierzchnia: 90 m2

Sale konferencyjne

widok w auli z boku pokazujący krzesła oraz drewniane stoły

sala konferencyjna 1.48

Bardzo ładna płaska sala, idealna do przeprowadzenia szkolenia lub konferencji, mogąca pomieścić do 96 osób. Wolnostojące stoły pozwalają na aranżację w zależności od potrzeb i charakteru spotkania. W pomieszczeniu znajduje się stół prezydialny i mównica, w oknach zamontowane są rolety pozwalające na 100% zaciemnienia.

• groupMax. liczba miejsc: 96
  • fullscreenPowierzchnia: 96 m2

Sale dydaktyczne

widok w stronę biurka prowadzącego w jednej z przykładowych sal dydaktycznych. W tle zielona tablica

Sale dydaktyczne

37 pomieszczeń dydaktycznych różnej wielkości. Sale mogą pomieścić odpowiednio: 31 sal do 25 osób, 4 sale do 50 osób, 2 sale do 55 osób; wyposażone w rzutniki multimedialne, ekrany, rolety zaciemniające. Pomieszczenia przeznaczone do prowadzenia zajęć, kursów i szkoleń.

• groupLiczba miejsc: w zależności od sali : od 25 do 55 osób
  • tv Ekran LCD

Pracownie komputerowe

widok jednej z przykładowych pracowni komputerowych od strony biurka prowadzącegopokazujący układ krzeseł, ławek, oraz zestawy komputerowe

pracownie komputerowe

Dwie w pełni wyposażone pracownie komputerowe. W każdej znajdują się 24 stanowiska komputerowe oraz stanowisko dla prowadzącego. Pracownie wyposażone w rzutniki multimedialne i sterowane elektronicznie ekrany. Rolety w oknach umożliwiają osiągnięcie pełnego zaciemnienia.

• groupMax. liczba miejsc: 25
  • computer Komputery: 25

Przestrzenie dodatkowe

widok obszernej przestrzeni na holu na parterze . w tle duża  ilość roślin

Dodatkowe powierzchnie do wynajęcia

Szerokie korytarze i wydzielone wnęki w budynku Wydziału Historycznego i Wydziału Filologicznego umożliwiają wykorzystanie ich jako miejsce na zorganizowanie cateringu podczas trwania konferencji, ustawienie stoisk w czasie targów lub do przeprowadzenia akcji promocyjnych, prezentacji czy wystawy.  Wszelkie pytania dotyczące wynajmu przestrzeni prosimy kierować bezpośrednio do administracji obiektu.

opcje wynajmu powierzchni dodatkowych – link

Budynek Wydziału Historycznego i Wydziału Filologicznego
ul. Wita Stwosza 55, 80-308 Gdańsk