Aula im. prof. Bogusława Krei

Budynek Wydziału Historycznego i Wydziału Filologicznego

Przestronna aula z 300 miejscami siedzącymi ułożonymi kaskadowo. Pomieszczenie z wejściem z parteru, z miejscami dla wózków inwalidzkich.  W auli znajduje się wyposażenie multimedialne: komputer, rzutnik multimedialny, system nagłośnienia. Bardzo duży podest, wyposażony w modułowy, ustawny stół prezydialny oraz mównicę, stwarza szerokie możliwości aranżacji. Dużym atutem pomieszczenia jest doskonała akustyka.  Sterowane elektronicznie kotary pozwalają na zaciemnienie.

• groupsMax. liczba miejsc: 300
  • fullscreenPowierzchnia: 320 m2
  • computer Komputer
  • mic_external_on Nagłośnienie
  • videocam Rzutnik multimediów
  • roller_shades Rolety, żaluzje automatyczne
Cena wynajmu: 650 zł netto/ godz. / 6 500 zł netto/ powyżej 8 godz.
widok auli z góry w kierunku podestu . zdjęcie pokazuje obszerność auli. w tle bardzo duży podest z ustawnym stołem prezydialnym i mównicą
widok auli od przodu od strony podestu

Wynajem powierzchni Uniwersytetu Gdańskiego regulowany jest Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 30 grudnia 2022 roku w sprawie zarządzania i dysponowania nieruchomościami. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia najmu auli jest zapoznanie się z regulaminem wynajmów UG i złożenie u administratora obiektu wypełnionego wniosku o wynajem. Pytania w sprawie przygotowania wniosku o wynajem pomieszczenia prosimy kierować bezpośrednio do administracji budynku Wydziału Historycznego i Wydziału Filologicznego – celem ustalenia szczegółów, opcji dodatkowych oraz dostępności. Dane kontaktowe na dole strony.

Budynek Wydziału Historycznego i Wydziału Filologicznego
ul. Wita Stwosza 55, 80-308 Gdańsk