S 204 Aula im. prof. Tadeusza Mądrzyckiego

Wydział Nauk Społecznych

Pomieszczenie o układzie kaskadowym z wejściami z poziomu parteru oraz I piętra, mogące pomieścić do 230 osób. Częścią audytorium jest podest z ustawionym na nim niemobilnym stołem prezydialnym oraz mównicą. Wyposażenie multimedialne to komputer, rzutnik multimedialny i duży ekran projekcyjny. Pomieszczenie jest klimatyzowane.

Istnieje możliwość połączenia tego pomieszczenia z Aulą S205 – co pozwala na zorganizowanie konferencji nawet na 590 osób.

• groupLiczba miejsc:
    • 230 osób
    • po połączeniu z aulą S 205 - 590 osób
  • fullscreenPowierzchnia: 180 m2
  • computer Komputer
  • mic_external_on Nagłośnienie
  • videocam Rzutnik multimediów
  • ac_unit Klimatyzacja
Cena wynajmu:
  • 650 zł netto/godz. lub 6 500 zł netto/powyżej 8 godzin;
  • po połączeniu z aulą S 205 : 1 100 zł netto/godz. lub 11 000 zł netto/ powyżej 8 godzin
widok auli z przodu od strony podestu
widok auli z góry pokazujący w tle podest wraz ze stołem prezydialnym i mównicą

Wynajem powierzchni Uniwersytetu Gdańskiego regulowany jest Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 30 grudnia 2022 roku w sprawie zarządzania i dysponowania nieruchomościami. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia najmu auli jest zapoznanie się z regulaminem wynajmów UG i złożenie u administratora obiektu wypełnionego wniosku o wynajem. Pytania w sprawie przygotowania wniosku o wynajem pomieszczenia prosimy kierować bezpośrednio do administracji budynku – celem ustalenia szczegółów, opcji dodatkowych oraz dostępności. Dane kontaktowe na dole strony.

Wydział Nauk Społecznych
ul. Jana Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk