oferta pracy:r eferent/specjalista ds umów cywilnoprawnych Sekcja Umów Cywilnoprawnych- 100% etatu

MIEJSCE PRACY: Sekcja Umów Cywilnoprawnych Uniwersytetu Gdańskiego

STANOWISKO: specjalista/referent ds. rozliczeń umów cywilnoprawnych

WYMIAR ETATU: 100% - pełen wymiar etatu

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe/średnie,
  • 2 lata doświadczenia w rozliczaniu umów cywilnoprawnych (umowa zlecenia/ umowa o dzieło),
  • znajomość przepisów o ubezpieczeniach społecznych,
  • dobra organizacja pracy, terminowość i skrupulatność w realizacji zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na zmiany, gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy,
  • zaangażowanie i kreatywność w tworzeniu nowych rozwiązań,
  • mile widzialna znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

PRZEWIDYWANY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozliczanie umów cywilnoprawnych, sporządzanie list płac, zgodnie z zasadami wynikającymi   z przepisów prawa oraz wewnętrznych regulaminów,
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach oraz innych zaświadczeń na potrzeby pracowników,
  • sporządzanie deklaracji ZUS i PIT,
  • sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w programie Płatnik,
  • obsługa programu PPK.

  • Curriculum  vitae  (z  uwzględnieniem  przebiegu dotychczasowego zatrudnienia).
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i zdobyte kwalifikacje.

APLIKACJE NALEŻY SKŁADAĆ:

w terminie do dnia: 13-10-2024

Jednostka organizacyjna:  Dział Płac – Sekcja Umów Cywilnoprawnych.

Adres:  Dział Płac - Kierownik Działu Płac, Rektorat pok. 315, 80-309 Gdańsk, ul. Bażyńskiego 8,

w zamkniętych kopertach z dopiskiem na kopercie: „zatrudnienie na stanowisko administracyjne w Sekcji Umów Cywilnoprawnych”.

Adres e-mail: maria.dyszczynska@ug.edu.pl

Informujemy, że w Uniwersytecie Gdańskim obowiązuje wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych, stanowiąca załącznik nr 1 do Zarządzenia 85/R/24 z dnia 17 września 2024 roku.

Załącznik Rozmiar
klauzula informacyjna 129.17 KB
klauzule zgód 144.71 KB
Data publikacji
2024-09-25

Data publikacji: środa, 25 Wrzesień, 2024 - 11:23; osoba wprowadzająca: Katarzyna Narloch Ostatnia zmiana: czwartek, 26 Wrzesień, 2024 - 08:26; osoba wprowadzająca: Katarzyna Narloch