Ogłoszenie o wolnym miejscu pracy: Dział Finansowo-Księgowy Projektów - Sekcja Obsługi Finansowej Projektów- samodzielny referent / na zastępstwo/ - wymiar: 100 etatu

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • znajomość zagadnień związanych z finansowaniem i rozliczaniem z projektów zagranicznych,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze administracyjnej lub finansowej projektów, w tym rozliczania wynagrodzeń w ramach projektów,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,
  • chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

PRZEWIDYWANY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikowanie, opracowywanie, opłacanie i rozliczenie dokumentów finansowo-księgowych w ramach projektów zagranicznych, w tym zagadnień związanych z wynagrodzeniami  w ramach projektów,
  • kontrola formalna i rachunkowa dokumentów poniesienia kosztów,
  • obsługa kont bankowych otwieranych dla realizacji projektów,
  • współpraca z kierownikami projektów w zakresie obsługi, finansowania, ewidencji
    i rozliczania projektów pod kątem finansowo-księgowym,
  • monitorowanie przebiegu finansowania projektów,
  • współpraca z instytucjami Wdrażającymi, Zarządzającymi, Pośredniczącymi, Kontrolującymi itp. w zakresie spraw dotyczących projektów.

  • Curriculum  vitae  (z  uwzględnieniem  przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i zdobyte kwalifikacje,

Aplikacje proszę składać w Rektoracie UG  III piętro pokój 311, 80-309 Gdańsk ul. Bażyńskiego 8
w terminie do dnia 30.11.2017 r. lub elektronicznie przesyłać na adres : kwestor@ug.edu.pl

 Uniwersytet Gdański zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostali wyłonieni do dalszego procedowania.

W dokumentach prosimy o dodanie klauzuli ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji, w tym również tych prowadzonych w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U.  z 1997r., Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.

Data publikacji
2017-11-21

Data publikacji: wtorek, 21 Listopad, 2017 - 12:45; osoba wprowadzająca: Grażyna Kuziak Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:14; osoba wprowadzająca: Grażyna Kuziak