Ogłoszenie o wolnym miejscu pracy : samodzielny referent/specjalista ds. administracji - Dział Kształcenia wymiar: 100 etatu

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Miejsce pracy

Dział Kształcenia

Stanowisko

Samodzielny referent/specjalista ds. administracji

Wymiar etatu

100 % (umowa o pracę)

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu administracji, prawa, nauk ekonomicznych),

- znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

- mile widziana znajomość przepisów dotyczących kształcenia (w szczególności ustawa – Prawo o szkolnictwie wyższym i aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie),

- umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność analitycznego myślenia,

- chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

- dokładność, odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę.

PRZEWIDYWANY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Obsługa w zakresie toku studiów wyższych, studiów doktoranckich i podyplomowych.
  2. Analizy programów studiów wyższych, studiów doktoranckich i podyplomowych.
  3. Sporządzanie decyzji o przyznaniu i nieprzyznaniu stypendiów doktoranckich, zwiększenia stypendiów doktoranckich, stypendiów dla najlepszych doktorantów.
  4. Obsługa w zakresie pensum nauczycieli akademickich.
  5. Wprowadzanie danych w zakresie swoich obowiązków do POLonu i na strony internetowe.
  6. Przygotowanie  archiwizacji dokumentów w swoim zakresie działania.

WYMAGANE  DOKUMENTY:

- Curriculum  vitae i list motywacyjny,
- Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz kwalifikacje

Aplikacje proszę składać w Rektoracie UG  V piętro pokój 502, 80-309 Gdańsk ul. Bażyńskiego 8
lub na adres mailowy:
dzial.ksztalcenia@ug.edu.pl w terminie do dnia 23 maja 2018 r.

Data publikacji
2018-05-11

Data publikacji: piątek, 11 Maj, 2018 - 09:20; osoba wprowadzająca: Grażyna Kuziak Ostatnia zmiana: piątek, 11 Maj, 2018 - 09:20; osoba wprowadzająca: Grażyna Kuziak